Jaja_Josh_wedding-515.jpg

svatby 2019
ceník

Zachycení Vašeho příběhu.

 

capture by Nicole Mason

capture by Nicole Mason

Jsem moc ráda, že jste si ke mně našli cestu !

Skutečně mě nesmírně těší, když někoho moje tvorba osloví natolik, že mě osloví k zachycení tak vzácné životní události. Moc si toho vážím!

Tohle jsme my. Naše vlastní svatba.
Tohle je náš příběh, naše rozhodnutí být spolu po zbytek života, naše vzpomínky, na které se budeme dívat jak budem stárnout, bok po boku. Vidíme hloubku a význam v zachycení a dokumentovaní našeho příběhu, a stejně tak věřím v zaznamenání toho Vašeho.


Kristy

 

moje vize

Váš svatební den bude krásný a jedinečný, bude Váš.
Já nejsem jeho organizátor, ale přihlížející, co zachytí i ty nejmenší krásné momenty, chvilky, emoce. Skoro si mě ani nevšimnete po většinu času. Zatímco já se budu snažit být všude, abyste ve vzpomínkách nepřišli o jediný moment.

Zaznamenání Vašeho dne, tak jak se odehrává.

Chci aby Vás fotky přenesly zpět do těch emocí a krásy Vašeho dne, aby Vám připoměli Vaše sliby a rozhodnutí žít pro toho druhého, i když to občas nebude lehké. Mojí touhou je zachytit vzpomínky jejichž hodnota poroste s každým přibývajícím rokem Vašeho společného života.

mara_kseniya-616.jpg

 
 
danca_martin_svatba-695.jpg
 

 

Ceník

 
agi_dan_portrety-330.jpg

Svatba 01

krátké a malé svatby

6 hodin focení

online galerie

flash disk

předsvatební párové focení16000,-

(+ cestovné z Ústí n.L.)

anna_martin_svatba-469.jpg

Svatba 02

celodenní focení svatby

11 hodin focení

online galerie

flash disk

předsvatební párové focení19000,-

(+ cestovné z Ústí n.L.) 
 
martina_zdenek_svatba-571.jpg

Svatební víkend

celo-víkendová veselka

online galerie

flash disk

předsvatební párové focení

25000,-

(+ cestovné z Ústí n.L.)

 

 
martina_zdenek_svatba-481-2.jpg

testimonial

“On a personal side, since the very first moment we met Kristy at our pre-wedding shoot, we instantly knew that it was a perfect match. The whole photoshoot felt absolutely natural (even though we’re definitely not pros) and we had so much fun. We talked a lot and we laughed even more. As Kristy laughed at our lame jokes, we knew that we found a new friend in her. Honestly, it felt like we had two more friends in her and Josh coming to our wedding.
On the professional side, the photos Kristy took are simply amazing. Not just perfectly beautiful but she has the incredible gift of capturing the subtle moments just as they are. The photos really make you feel all the emotions. No fake glam, no stiff poses, just pure joy and warmth coming out of the pictures.
To sum it up, I am so grateful we found our way to Kristy and Josh. And her photos, well, I got one of the pics she took at our wedding tattooed on my arm, so I think that sums up my excitement for her work pretty adequately”.


M & Z /2018


 
mirjam_thomas_wedding-167.jpg

Pokud vás co vidíte a čtete oslovilo, tak se ozvěte!
Bude mi ctí a potěšením zachytit Váš den, zmrazit chvilky, které vám budou vzácným pokladem napořád.


Pokud si stále nejste jistí, nebo máte jakékoliv dotazy a otázky, tak se nebojte ozvat a ptát se. Jsem tu pro vás!

 

Zamluvení focení

Pokud jste připraveni focení si zarezervovat, pošlu Vám číslo účtu k zaplacení zálohy (40% celkové ceny). Zbytek ceny stačí zaplatit před doručením hotových fotografií.

mara_kseniya-659.jpg